пијан

Пронајдени се 16 резултати на тема „пијан“
Занимливости

Пијан сосед со камен и го блокирал автомобилот, но таа му вратила на начин на кој на никој маж не би му текнало (ВИДЕО)

Американка му покажала на својот пијан сосед дека може да се справи и со него и со начинот на кој сакал да ја изнервира. Со голем камен...
Фудбал

Ѕвездата на ПСЖ и италијанската репрезентација бил толку многу пијан што полицијата му помогнала да излезе од автомобилот

Ѕвездата на францускиот шампион ПСЖ и италијански репрезентативец, Марко Верати бил уапсен ноќта помеѓу вторник и среда поради возење...