пенкало

Пронајдени се 5 резултати на тема „пенкало“
Вести

„Владата има само едно пенкало“: Песната која громогласно беше поздравена од публиката на „Златна бубамара“ (ВИДЕО)

Во Преспа се потпишуваше Договор, со едно пенкало цела делегација, рече Сашко Коцев на овогодинешната Буба Мара. Тој на оваа тема испеа...