пекол

Пронајдени се 9 резултати на тема „пекол“
Живот и стил

Ја чекала светла иднина, но влезе во светот на дрогата: Заврши во затвор, а таму и се породи – нејзиниот живот стана пекол!

Студенката која редела само десетки во индексот се породила во затвор, откако започнала да експериментира со кетамин и така „застранила“,...
Живот и стил

Го очекуваше најубавиот момент во животот, а сега преживува пекол: Во бременоста имала болки, а после следувала кобна дијагноза

Таша Бартон (36) од Хартфордшир, во текот на бременоста имала стомачни тегоби, но не им обрнувала премногу внимание, мислејќи дека сето...
Занимливости

Тинејџерка си го напишала своето име на интернет: Сосема случајно видела нешто што животот и го претворил во пекол

Тинејџерка од Австралија еден ден за време на една забава сакала да си го пребара своето име на интернет, но во таа прилика наишла на...
Познати

Победила на Евровизија за Југославија и доживеала пекол- завршила во болница, а се повлекла од јавноста поради овој скандал

Поранешната пејачка Емилија Кокиќ која во 1989 година поведи на Евровизија со песната „Rock me“  на Југославија и ја донесе првата и единствена...
Занимливости

ФОТО: Сакал да најде совршено место за да ја запроси, а потоа доживеале вистински пекол и завршиле во болница

Момче и девојка од Флорида биле на патување од соништата во Мексико, каде сакале да се венчат, но доживеале хорор. Френк и Џенифер Масабки...
Занимливости

Повика проститутка во станот и плати, а потоа започна нејзиниот пекол- Целиот живот ќе ја памети таа ноќ (ВИДЕО)

Видео кое ги шокираше сите деновиве стана вистински хит на социјалните мрежи. Станува збор за видео во кое момче повика проститутка...