пеење

Пронајдени се 4 резултати на тема „пеење“
Занимливости

Новинарка пее додека известува од изборите во САД, ова видео кое стана хит мора да го погледнете ! (ВИДЕО)

Видеото од американска новинарка стана хит на Твитер откако го отпеа Божиќниот хит на Мараја Кери, All I want for Christmas. Во САД, пребројувањето...
Познати

Агресивно навиваше на трибините и страсно се гушкаше среде дожд на теренот- кога ќе слушнете како пее Колинда ќе останете без текст

Хрватската претседателка Колинда Грабар-Китаровиќ во интервју на Хрватското католичко радио ја запеа својата најдрага духовна песна. По...