педофил

Пронајдени се 20 резултати на тема „педофил“
Живот и стил

Малолетничка се венчала за 28 години постар маж: Селаните го нарекле педофил и животот му го направиле пекол

Откако се заљубил во 28 години помлада девојка, ќерка на својот пријател, и се венчал со неа, возачот на автобус, Енди, рекол дека во родниот...
Занимливости

Бев мажена за педофил: Му верувала на својот сопруг, а потоа во неговиот компјутер пронашла срамни снимки

Новиот документарец „Омажена за педофил“ прикажува приказна за жена која дознала дека маж и е педофил, но без разлика на тоа не престанала...
Вести

Обвинителството бара притвор за педофилот од валандовско, мажот бил во подалечна роднинска врска со девојчето (8) кое полово го нападнал

Надлежен обвинител од Основното јавно обвинителство Велес донесе Наредба за спроведување на истражна постапка против маж (55) поради...
Регион

Малолетничка се однесувала чудно, а кога родителите го пронајдоа нејзиниот мобилен телефон открија УЖАСНА ТАЈНА

Чуварот на едно училиште, 41-годишниот В.В. од село близу Прешево, е уапсен под сомнение дека обљубил 13-годишна ученичка. Според она што...