пауло дибала

Пронајдени се 25 резултати на тема „пауло дибала“
Фудбал

Фудбалерот на Јувентус не личи на себе: 40 дена живее со коронавирусот, четири пати е позитивен и никако да се излечи! (ФОТО)

Фудбалерот на Јувентус за нешто повеќе од четири недели по четврти пат е позитивен на коронавирус. Ѕвездата на Јувентус, Пауло Дибала...
Познати

Бурното минато за кое зборуваат сите: Дибала ужива со оваа секс бомба, но претходно неговата девојка се бакнувала со девојка (ФОТО)

Дваесет и две годишната Јужноамериканка која го освои срцето на фудбалската ѕвезда на Јувентус Паоло Дибала е вистинска секс бомба,...