Паулињо

Пронајдени се 4 резултати на тема „Паулињо“
Фудбал

Јувентус спрема нова трансфер бомба: Покрај Роналдо, торинскиот клуб ја плаќа и клаузулата за големата ѕвезда на Барса

Јувентус денеска стана главна тема во светскиот фудбал, откако по се изгледа во текот на овие денови најдобриот фудбалер за минатата...