партнер

Пронајдени се 38 резултати на тема „партнер“
Познати

Атрактивната актерка Лидија Вукичевиќ (58) ужива покрај 15 години помладиот партнер: Партнерот ми внесе нова радост (ФОТО)

Српската актерка Лидија Лидија Вукичевиќ открила дека конечно го пронашла партнерот кој што и одговара, а кој е помал цели 15 години...
Вести

Муцунски: Во Македонија мора да создадеме економска благосостојба, држава која што ќе биде партнер со бизнис заедницата

Голем број наши здравствени работници, се уште се под голем притисок од корона кризата. Нашите болници се преполнети, секој ден имаме...