партизанска

Пронајдени се 22 резултати на тема „партизанска“
Хроника

Прелетал преку попречните столбови, лентата за велосипеди и патеката за пешаци: Автомобил се заби во дрво на „Партизанска“ (ФОТО)

Вчеравечер на „Партизанска“ се случи сообраќајна несреќа, откако автомобил се заби во дрво на тревникот спроти Т.Ц Алуминка во Карпош...
Вести

ДЕТАЛИ ЗА СООБРАЌАЈКАТА: На „Партизанска“ се судрија Мерцедес, БМВ и Хонда, повредените веднаш пренесени во две болници

Tри лица се повредени во сообраќајна несреќа што се случи вечерва на крстосницата на булевар „Партизански одреди“ и булевар „8 Сетември“...