партизанска

Пронајдени се 15 резултати на тема „партизанска“
Вести

ДЕТАЛИ ЗА СООБРАЌАЈКАТА: На „Партизанска“ се судрија Мерцедес, БМВ и Хонда, повредените веднаш пренесени во две болници

Tри лица се повредени во сообраќајна несреќа што се случи вечерва на крстосницата на булевар „Партизански одреди“ и булевар „8 Сетември“...