пародија

Пронајдени се 12 резултати на тема „пародија“
Вести

„Криминалните активности ми се најдобра навика“: Пародија посветена на Спасовски, граѓаните му направија шах-мат (ВИДЕО)

Новиот технички премиер Оливер Спасовски на заминување од МВР,  сними видео на кое одговара на 30 прашањ поставени од потпретседателот...