парно

Пронајдени се 44 резултати на тема „парно“
Скопје

Родителите револтирани, општината молчи: Градинки во Чаир без парно, дечињата кои нема кој да ги чува денес ќе смрзнуваат

Општина Чаир ги нема платено сметките, па дечињата се принудени буквално да се смрзнуваат во градинките. Парното е исклучено, просториите...