пари

Пронајдени се 229 резултати на тема „пари“
Останати спортови

Сума од која боли глава: Мајк Тајсон заработените пари од мечот против Рој Џонс ќе ги донира во хуманитарни цели

Дуелот на великаните помеѓу Мајк Тајсон и Рој Џонс Јуниор, кој се одржа во Лос Анџелес, заврши нерешено. Тајсон беше подоминантен во...