Пари Сен Жермен

Пронајдени се 30 резултати на тема „Пари Сен Жермен“
Познати

Оваа секс бомба го засени голманот: Додека светот го очекува трансферот на Буфон тој ги полни батериите на плажа (ФОТО)

Додека светот се нетрпение чека во понеделник Пари Сен Жермен да го претстави новото засилување со легендарниот Буфон, голманот речиси...