папата

Пронајдени се 4 резултати на тема „папата“
Вести

Од денеска уште три локации во Скопје за подигнување бесплатни билети за литургијата со папата, но и два дена бесплатен паркинг

Освен во католичките парохии во државата, сите заинтересирани граѓани за присуство на централниот настан на 7 мај, света литургија на...