папагал

Пронајдени се 6 резултати на тема „папагал“
Занимливости

Слушнале повици за помош од куќата на соседите, па викнале полиција: Кога виделе кој вреска, се шокирале (ВИДЕО)

Членови од загрижено семејство од Флорида (САД) повикале полиција, бидејќи слушнале врескање од соседната куќа. Полицијата дошла и пред...