паоло малдини

Пронајдени се 4 резултати на тема „паоло малдини“
Фудбал

Малдини: Кога Милан повикува, играчите од целиот свет почнуваат да сонуваат, ние сме еден од трите најуспешни клубови во светот

Техничкиот директор на Милан, Паоло Малдини го сподели своето мислење за моменталната состојба на клубот. – Морам да кажам дека сега...