панос каменос

Пронајдени се 57 резултати на тема „панос каменос“
Вести

Каменос: Засрамен сум што во Европа на вредности ако не гласаш одиш во затвор, ако гласаш добиваш два милиони евра

Засрамен сум што во Европа на вредности ако не гласаш одиш во затвор, ако гласаш добиваш два милиони евра, објави вечерва Панос Каменос,...
Вести

Каменос: Грчкиот народ ќе го има последниот збор, споменувањето македонска нација е спротивно на кој било договор

Споменувањето македонска нација е спротивно на кој било договор и го прави бесен грчкиот народ, кој ќе го има и последниот збор без разлика...
Регион

ГНЕВ, ОЧАЈ И СОЛЗИ: Пливале 4 часа за да се спасат, тие што седеле на копно изгореле- еве што му раскажаа граѓани на Каменос

Со гневот, очајот и солзите на неколку граѓани се соочи министерот за одбрана на Грција и коалиционен партнер во грчката влада, Панос...