пандемија

Пронајдени се 69 резултати на тема „пандемија“
Вести

Повеќе од 50 држави ги откажаа изборите на речиси сите континенти, но Заев не се откажува и по цена на здравјето на граѓаните

Лидерот на СДСМ Зоран Заев никако да се откаже од предвремените избори кои требаше да се одржат во април годинава иако речиси околу...
Вести

Арсовски до Костадинов: Владата на СДСМ во време на пандемија доделува лиценца за одгледување на марихуана на синот на Боро Стојчев

Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ Димче Арсовски во дебатниот магазин „Click Plus“ на ТВ21 го запраша портпаролот на СДСМ, Костадин Костадинов дали...