панчо днк

Пронајдени се 10 резултати на тема „панчо днк“
Вести

Панчо ДНК до Владата: Најлесно е да се удри по македонските артисти кои ги множите со нула, уметниците ќе дигнат глас на улица

По новите рестриктивни мерки кои ги донесе Владата, а се однесуваат на угостителските објети, на социјалните мрежи се оглси пејачот...
Занимливости

По скандалозното отворање на автопатот, Панчо заигра: Ви стојам на располагање за отворање на тунели, чешми… (ВИДЕО)

Владимир Блажев, Панчо од ДНК, јавно се потсмева со скандалозното славење на отворањето на автопатот Демир Капија- Смоквица. Таму забавата...