памела андерсон

Пронајдени се 27 резултати на тема „памела андерсон“
Познати

Памела Андерсон има нова љубов: По бракот кој траеше 12 дена и бурното раскинување, денес е во врска со телохранителот

Сексапилната актерка Памела Андерсон има нова љубов. По бурната врска и уште побурното раскинување со фудбалерот Адил Рами кого го...
Познати

За 12 дена во брак добила вртоглава сума на пари – Памела Андерсон откри колку потрошил поранешниот сопруг на неа

Памела Андерсон тврди дека од продуцентот Џон Питерс, со кој била 12 дена во брак, добила 100.000 долари и ги демантира тврденањата на својот...
Познати

Памела Андерсон се омажи по петти пат, нејзиниот сопруг маѓепсан: „Можам да ја имам која сака, но јас ја сакам само неа“

Памела Андерсон се венчала по петти пат со Џон Петерсон, кој е познат холивудски продуцент. Го продуцирал филмот „Ѕвездата е родена“. „Веќе...