палење

Пронајдени се 13 резултати на тема „палење“
Вести

Членови на СДСМ во Радовиш на протест: Незадоволни од новиот кандидат за градоначалник си ги запалија членските книшки

Членови на СДСМ од Радовиш, приврзаници на актуелниот градоначалник Герасим Конзулов, вчера излегоа на протест поради незадоволството...
Вести

МОРБИДЕН НАСТАН ЈА ТРЕСЕ РУСИЈА: Го натерала 8-годишниот син да пие бензин па го запалила – сето ова го гледала неговата сестра!

Полицијата во Русија ја уапси Анастасија Баулина (31) под сомнение дека го убила нејзиниот осумгодишен син. Таа е обвинета за присилување...