паѓање

Пронајдени се 3 резултати на тема „паѓање“
Занимливости

Ја проколнуваат сите мајки: Две годишно детенце испадна од автомобилот среде улица- а тоа што го направи мајката е ужасно (ВИДЕО)

Шокантни сцени сними една камера од автомобил во американската сојузна држава Минесоти во понеделникот утрото. На видеото е покажан...
Занимливости

Водителот сакаше да направи селфи среде вестите, потоа падна од столчето- реакцијата на водителката ќе ве остави во неверување (ВИДЕО)

Водителот на Фокс Њуз Рајмонд Ајоро стана хит на интернет откако сакаше да направи селфи со својата колешка водителката Лаура Играхам. Водителскиот...