Пацифик

Пронајдени се 5 резултати на тема „Пацифик“
Занимливости

ЕДНА Е МАКЕДОНИЈА: Македонски капетан со целиот тим на бродот од Пацификот со поддршка за ракометарите (ВИДЕО)

Поддршка за македонските ракометари од Пацификот. Интересно видео се појави на социјалните мрежи по повод вечерашниот меч на македонската...