оу димитар македонски

Пронајдени се 4 резултати на тема „оу димитар македонски“
Вести

Митески: Додека сите првачиња се радуваа на првото училишно ѕвонче, Марин и Царовска им ја укинаа радоста на дечињата од ОУ „Димитар Македонски“

За жал, срамот е на Златко Марин и Мила Царовска. Додека во цела Македонија првачињата се израдуваа на првото училишно ѕвонче, дечињата...
Вести

Ова е причината зошто Марин наместо на лице место, држи состаноци во канцеларија и се фали со изградба на училиштето во населба Лисиче (ВИДЕО)

ОК ВМРО-ДПМНЕ Аеродром денеска сподели видеа од моменталната состојба и вистината за основното училиште „Димитар Македонски“. -Вистината...
Вести

Децата од Лисиче учат во мизерни услови, родителите револтирани: Очајната состојба во ОУ „Димитар Македонски“ е врв на негрижата на властите

Основното училиште „Димитар Македонски“ во скопската населба Лисиче наместо достоинствени услови за настава, на учениците им нуди...