отворено студио

Пронајдени се 4 резултати на тема „отворено студио“
Вести

Георгиевска: Скандалозна е изјавата на министерот за eкологија Дураку дека не сме Швајцарија , тој веднаш треба да биде разрешен

Во емисијата Отворено на Алфа Телевизија на тема „До кога ќе се гушат граѓаните “ гостуваа Невенка Георгиевска од 02 Иницијативата...
Вести

Палевски: Притворот на лицата од 27-ми април е само провокација,изживување и обид да се створи страв и да се скрши духот на Македонецот

Македонскиот бизнисмен и поранешен екс партиски функционери од СДСМ, Љупчо Палевски во „Отворено студио“ на телевизија НОВА направи...