основно училиште владо тасевски

Пронајдени се 4 резултати на тема „основно училиште владо тасевски“
Вести

Откако директорката се обиде да сокрие, општина Карпош потврди: Во „ОУ. Владо Тасевски“ позитивна наставничка по англиски јазик

Откако викендов редакцијата на КУРИР се обиде информацијата за позитивната наставничка од ова училиште да ја потврди од директорката...
Вести

Можен нов случај на коронавирус во скопско основно училиште, директорката со игнорантски однос ни ја спушти слушалката

Игнорантски однос на директорката на основното училиште „Владо Тасевски“ во општина Карпош. Откако редакцијата на КУРИР ја контактираше...
Вести

Директорката на „Владо Тасевски“ Даскалова пред да ја спушти слушалката на КУРИР: Тоа што родителите се вознемирени е нивен проблем!

Паниката кај родителите чии деца учат во основното училиште Владо Тасевски се повеќе расте. Денеска родители се пожалија дека нивните...