ослабена

Пронајдени се 18 резултати на тема „ослабена“
Познати

Мрежести хулахопки и длабоко деколте: Дара Бубамара ослабе до не препознатливост – нејзиното бомбастично тело нема да го познаете

Дара Бубамара вчеравечер имаше настап на еден познат сплав во српската престолнина пред многубројна публика. Популарната пејачка избра...
Познати

Тијана Дапчевиќ драстично го промени имиџот: Сега има долга коса и ослабе дури 45 килограми, на неа сега останаа само стомачните

Пејачката Тијана Дапчевиќ на својот Инстаграм профил сподели фотографија која речиси сите ја погледнаа два пати. Македонската пејачка...
Познати

Кога се појави во „ѕвездите на гранд“ имаше 142 килограми – успеа да ослабе 75 килограми, а овој лесен начин е избор на многу луѓе! (ФОТО)

Кандидатката Кристина Тодоровиќ (24) која се прослави во музичкото шоу „Ѕвездите на гранд“ ослаби дури 75 килограми откако направила...
Познати

Ослабе 17 килограми само со оваа едноставна диета: Лепа Брена изгледа повеќе од совршено само поради овој секојдневен оброк!

Помина многу време откако пејачката Лепа Брена (60) водела борба со вишокот на килограми. Но таа се уште зборува отворено за тој проблем...
Познати

Српската пејачка толку многу ослабе што на неа останаа само џиновските г*ади- фановите по оваа глетка веднаш започнаа со нејзината исхрана

Српската пејачка Јана Тодоровиќ толку многу ослабе што сега фановите не ја препознаваат во буквална смисла на зборот. Таа на социјалните...
Познати

Беше буцка во „Ѕвездите на гранд“, а сега ослабе дури 56 килограми- по стеснувањето на желудникот покажа какво тело поседува (ФОТО)

Пејачката Крстина Тодоровиќ, која и стана попозната на јавноста со учеството во шоуто „Ѕвездите на Гранд“, направи огромна трансформација...
Познати

Милица Тодоровиќ ја подигна маичката и го покажа голиот стомак од кој се срамеше- пејачката се стопи како никој досега (ФОТО)

Српската пејачка Милица Тодоровиќ успешно се опоравува од коронавирусот кој го прележа заедно со пејачката Славица Чуктераш. Некогашната...
Познати

Лепа Брена се преполови: Пејачката ослабе дури 17 килограми со оваа едноставна диета и сето тоа откако ја добила оваа навреда

Помина многу време откако пејачката Лепа Брена (59) водела борба со вишокот на килограми. Но таа се уште зборува отворено за тој проблем...
Познати

Се стопи за да заработи пари: Марија Шерифовиќ призна колку килограми ослабела, а кога ќе дознаете што ќе им прави на парите ќе останете подзинати

Српската пејачка Марија Шерифовиќ во следниот период ќе одржи неколку концерти во Белград , а по тој повод откри неколку интересни детали. -Ослабев...
Познати

Се преполови, а фановите буквално здивеа по нејзиниот секси изглед полугола- славната пејачка му покажа на светот како се слабее (ФОТО)

Пејачката никогаш не изгледала посреќно… Познатата пејачка Мараја Кери во последните неколку месеци успеа да ослаби 20 килограми, соопштуваат...
Познати

Лепа Брена откри на кој начин ослабела дури 17 килограми и што јадела- овој начин на исхрана ќе го применат многумина уште денеска (ФОТО)

Лепа Брена која на музичката сцена е повеќе од 35 години зад себе има оставено голем број на хитови, а во одредени периоди од кариерата...
Познати

Се преполови: Сите гледаа во Адел за време на ноќта на вештерките, славната пејачка толку многу ослабе што ги загрижи фановите (ФОТО)

Славната пејачка Адел која неодамна се разведе од долгогодишниот сопруг со кого има и дете речици целосно се транспортираше по разводот. Пејачката...
Познати

Фановите загрижено прашаа дали Адел е болна: Пејачката ослабе толку многу што нема да им поверувате на сопствените очи (ФОТО)

После повеќе од 60 милиони продадени примероци од албуми, раѓањето на синот, разводот како и песните кои не се симнуваа од врвот на топ...
Познати

Стана вистинска секси мачка и предизвика војна дали користи фотошоп: Ана се преполови, а овој дел од телото и изгледа застрашувачки

Пејачката Ана Николиќ долго водеше борба со вишокот на килограмите, а со најновата објава на социјалните мрежи ги воодушеви сите фанови. Имено...
Познати

Повеќе не изгледа вака: Славната пејачка Адел се преполови по разводот, сега е таква „мачка“ што ќе ви падне вилицата (ФОТО)

Славната пејачка Адел неодамна се разведе од сопругот Сајмон Конецки и едвај да личи на себе по разделбата. Имено наместо пејачката...
Познати

Фановите ја проколнуваат да оди на лекар: Ана Ивановиќ во прекратко фустанче откри страшен детаљ по породувањето (ФОТО)

Поранешната тенисерка Ана Ивановиќ пред неколку месеци стана мајка, а нејзините фанови не можеа да поверуваат за колку брзо време ја...