осигурување

Пронајдени се 5 резултати на тема „осигурување“
Познати

По постапките на светските ѕвезди- Рада Манојловиќ наместо гласот фрли брдо пари за да го осигура овој дел од телото по кое мажите лудуваат

Атрактивната пејачка Рада Манојловиќ важи за една од најзгодните естрадни ѕвезди во соседството. Многу коментираат дека времето за...
Занимливости

Направи вистинска сцена за да земе пари од осигурувањето: Го нарекоа најглупавиот измамник и сите му се смеат (ВИДЕО)

57-годишниот Александер Голдински од Њу Џерси одлучил да исценира пад во кантината за да добие пари од осигурувањето. Тој истурил коцки...