оружје

Пронајдени се 104 резултати на тема „оружје“
Вести

За народот страв и трепет, за криминалците “одврзани раце“: Заев драстично ги намалува казните, измени во законот за оружје

Македонија станува уште понебезбедна држава. Со измените на Заев и Спасовски, криминалот ќе царува, народот ќе живее во страв. Владата...