органи

Пронајдени се 10 резултати на тема „органи“
Вести

Не стивнува поддршката за хуманиот чин на семејството Белчовски кое ги донираше органите на својата почината ќерка

Откако решија да ги донираат органите на својата ќерка која загина во сообраќајна несреќа, не стивнуваат позитивните реакции за огромниот...