опожарени автомобили

Пронајдени се 4 резултати на тема „опожарени автомобили“
Вести

ВМРО-ДПМНЕ: Дали Вице Заев стои зад опожарените автомобили во Скопје или власта е неспособна да се справи со обични мафијаши?!

Дали Вице Заев се активира и во Скопје?!  Дали Вице Заев, братот на Зоран Заев, за кој слушнавме дека давал насоки чие возило да биде опожарено...