операции

Пронајдени се 21 резултати на тема „операции“
Познати

Беше слатка девојка, а потоа се деформираше: Пејачката претера со операциите, а тврди дека само се здебелила (ФОТО)

Пејачката Александра Младеновиќ неодамна беше критикувана за својот изглед, а сега реши да одговори на сите кои и испратија негативни...
Живот и стил

Беше слатка девојка, а потоа стана зависна од пластични операции: Сакала да личи на Барби, но еве како изгледа денес (ФОТО)

Стефани Мулиќ од Шведска стана тема на локалните медиуми, сето тоа заради впечатливиот изглед до кој дошла по серијата естетски операции. Иако...
Вести

ГОБ „8 СЕПТЕМВРИ“ ПОДГОТВЕН ЗА РЕДОВНИ ОПЕРАЦИИ: Од утре ќе се прават хируршки зафати и на пациенти кои немаат ковид

Градската болница „8 Септември“, која во моментов е најголемиот ковид-центар во земјава, од утре треба да почне и со редовните операции...
Познати

Познатата водителка покажа како изгледа неколку минути по естетските корекции: Нема да ја познаете, но има многу важна порака

За разлика од многу јавни личности кои кријат дека прават естетски корекции, водителката Душица Јаковлевиќ зборува отворено за истото. Имено,...
Познати

Убавицата едвај дише и не можела да ги отвори очите: По пластичните операции преживеала хорор во голема агонија (ВИДЕО)

Шокантните фотографии на Кејти Прајс се појавија во јавноста, а на нив можеме да видиме како изгледа таа по последните операции. Поранешниот...
Живот и стил

Ова момче има направено 128 естетски операции: Не знаеме што сакал да постигне, но веќе не личи на човек (ФОТО)

Кога би се правела листа на рекордер во естетски корекции на првото место сигурно би бил 36-годишниот Џастин Џедлик. Овој човек има направено...
Познати

Беше една од најприродните убавици, но не му одолеа на ботоксот: Сандра Булок има 54 години и ниту една брчка (ФОТО)

Актерката Сандра Булок оваа година наполни 54 години, а сега покажа дека нема ниту една брчка на лицето. Една од најомилените глумици...
Живот и стил

Ја нарекувале “грда“, па се одлучи на драстичен чекор: Плати цело богатство за денес да изгледа како секс-бомба

Девојка која во младоста била злоставувана, го променила целосно својот физички изглед до непрепознатливост. -Таа вложила 50.000 швајцарски...
Живот и стил

Хирург ја деформира кога ставил цемент и гума во нејзиното лице, 12 години подоцна изгледа непрепознатливо! (ВИДЕО)

Сите сакаме да изгледаме колку што е можно подобро и нема ништо лошо во тоа. Но, постојат и трагични случаи, како овој за жената од Флорида,...
Познати

Го напумпа лицето, извади 4 ребра, стави многу сало: Сето ова за да личи на Кардашијан, а денес изгледа вака (ФОТО)

Оваа девојка потрошила половина милион долари, а истрпела и огромна болка, само со цел да личи на Ким Кардашијан. Нејзината трансформација...
Занимливости

УЖАС: Го промени полот, си вгради рогови и направи ужасни тетоважи- потроши 50.000 евра за да не личи на човек (ФОТО+ВИДЕО)

Ева Тимат Медуза потроши околу 50.000 евра на пластични операции и модификации на телото и лицето за што повеќе да личи на змеј, а што помалку...