онесвестување

Пронајдени се 3 резултати на тема „онесвестување“
Занимливости

Брзата помош интервенираше, додека гледачите подзинаа: Девојка се онесвести откако виде колку коса ѝ отсече фризерот (ВИДЕО)

Девојка изгуби свест за време на турско телевизиско шоу, откако фризерот ѝ отсече 30 сантиметри од долгата коса без да ѝ каже. Се работи...
Фудбал

Мечот прекинат во првата минута, а на фудбалерите им замрзна крвта: Откако се судрија двајцата, падна на земјата и не се разбуди (ВИДЕО)

Фудбалскиот меч од 22 коло во Серија Б во Италија беше прекинат во првата минута од неговиот старт поради ужасна повреда на еден од фудбалерите. Во...
Регион

Сопругата на Оливер Ивановиќ се онесвестила кога дознала дека починал, детали од хоророт во болницата

Милена Ивановиќ, сопругата на Оливер Ивановиќ кој свирепо бил убиен денеска пред неговата канцеларија во Косовска Митровица пред операционата...