оливер андонов

Пронајдени се 18 резултати на тема „оливер андонов“
Вести

Андонов до Мицкоски: Ја имаш поддршката во изодувањето на трнливиот пат за враќање на демократијата, достоинството, човечноста и напредокот во Македонија

Универзитетскиот професор Оливер Андонов преку социјалните мрежи го коментираше вчерашниот настап на претседателот на ВМРО-ДПМНЕ...