око

Пронајдени се 8 резултати на тема „око“
Живот и стил

Отишла на очен лекар, па се шокирала: Имала 500 дупчиња на рожницата, поради нешто кое го правиме сите – ова нека ви биде лекција!

Приказната за девојката Чен (25) од Тајван би можела да биде добра лекција за сите кои повеќе време минуваат покрај екраните на мобилните...