охис

Пронајдени се 28 резултати на тема „охис“
Вести

Вработените во ОХИС на протест: „Целосно сме разочарани од средбата во владата, најавуваме жалба во Стразбур“ (ВИДЕО)

Претставници на поранешни вработени во АД ОХИС кој е во стечај денеска во Владата на Република Македонија имаа средба со министерот...