охајо

Пронајдени се 5 резултати на тема „охајо“
Занимливости

За малку ќе ги прегазеше полицајците со 160км на час: Ја бркале низ цел град, а кога ја запреле објаснувањето ги шокирало (ВИДЕО)

Вистинска филмска потера се одвивала минатиот петок во Кливленд во американската сојузна држава Охајо. Потерата почнала кога полицијата...