ограбена бензинска

Пронајдени се 4 резултати на тема „ограбена бензинска“
Хроника

Драма утринава на бензинска пумпа – две лица со закана со нож од вработените го украле дневниот промет, полицијата веднаш ги фатила

Денеска (14.01.2022) во 05.20 часот со заедничка акција на полициски службеници од полицискиот пункт од оперативната акција „Рефлекс“, мото...