Огњен Врањеш

Пронајдени се 23 резултати на тема „Огњен Врањеш“
Познати

Врањеш и се пуштал на девојка, па дошло нејзиното момче и настанала вистинска драма – фудбалерот се огласи со јасна порака откако бил истепан (ФОТО)

Фудбалерот Огњен Врањеш повторно се најде во центарот на вниманието откако направил скандал во кафуле во центарот на Бања Лука, соопштија...
Познати

Пејачката и овој јануари поминува низ пекол: Лани Врањеш го откри секс скандалот, а сега поради ова Карлеуша го пријави во полиција

Пејачката Јелена Карлеуша се огласи на социјалните мрежи по повод гласините дека околу нејзиниот дом е видено лицето кое и го упропасти...
Познати

Нова војна меѓу Врањеш и пејачката: Фудбалерот планира да ја уништи Дара со која се допишувал уште кога бил со Карлеуша

Дара Бубамара го нарече Огњен Врањеш “индијанец” откако и испратил порака кога го виде нејзиното експлицитно видео. Врањеш поради...
Познати

Не можеше повеќе да ја посрамоти: По голите фотографии, Врањеш објави фотографија од која Карлеуша сигурно се срами

За аферата на Јелена Карлеуша  и фудбалерот Огњен Врањеш не престанува да се зборува, а една фотографија која таа му ја пратила нему,...
Познати

Фудбалерот упати јасна порака до Карлеуша по секс скандалот: „Кога бродот тоне секогаш прво бегаат…“ (ФОТО)

Скандалот кој го потресе целиот Балкан речиси никако да стивне, а Јелена Карлеуша и Огњен Врањеш веќе со недели се топ тема во сите медиуми...