огнен врањеш

Пронајдени се 19 резултати на тема „огнен врањеш“
Познати

Врањеш си ја отвори душата: Од тоа што го призна за Карлеуша по с*кс скандалот нема да му биде добро на Душко Тошиќ

Не, не би бил повторно со Карлеуша. Сепак не можам да кажам дека не беше убаво. Сега за ништо не ја обвинувам, бидејќи тогаш само сакаше...
Познати

Со шлиц до препоните Цеца му пееше на Врањеш- фудбалерот кој се прослави по скандалот со Карлеуша го прослави 30 роденден (ФОТО)

Фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ вчеравечер во Атина му пееше на 30-от роденден на фудбалерот Огнен Врањеш кој за оваа специјална прослава...
Познати

Карлеуша призна дека Врањеш и го направил животот пекол, но не заборави ниту на Душко Тошиќ: Така се игнорираат глувци и багра

Јелена Карлеуша прв пат јавно решила да проговори за Огњен Врањеш обвинувајќи го дека и направил пекол од животот. Вели, заради него...
Познати

Ја прекрил тетоважата со нејзиното име и ја изневерувал со кој стигнел- ова е сопругата од која се разведе Огнен Врањеш (ФОТО)

Фудбалерот Огнен Врањеш официјално се разведе од својата сопруга Даниела по 15 годишна врска. Тие во брак беа шест години додека останатото...
Познати

Го стигнаа клетвите од Карлеуша: Се разведува Огнен Врањеш, а еве што се случи со истетовираното име на неговата сопруга (ВИДЕО)

Фудбалерот Огнен Врањеш кој што беше вмешан во аферата со Јелена Карлеуша, како што пишуваат медиумите, му предизвикала големи последици...
Познати

Фановите во неверување од фудбалерот во деновите на тага: Додека Карлеуша не може да си дојде на себе, еве што прави Огњен Врањеш

Откако во неделата почина Дивна Карлеуша, Јелена Кралеуша од болка не може да си дојде на себе. Од друга страна, сите се прашуваат што...
Познати

Нова приватна фотографија на Огнен Врањеш- во прв план истото меѓуножје кое го објави Карлеуша за време на секс скандалот (ФОТО)

Огнен Врањеш веќе со месеци е во центарот на вниманието по секс скандалот со пејачката Јелена Карлеуша. Тој откако пред два месеца објави...
Познати

Нема шанси да го познаете: И тој е фудбалер, но води мирен живот- ова е братот на Огнен Врањеш кој има поразличен имиџ (ФОТО)

Откако стана славен по секс скандалот со пејачката Јелена Карлеуша медиумите не го оставаат на мира фудбалерот Огнен Врањеш. Од моментот...
Познати

По аферата со фудбалерот на нејзиниот Инстаграм се случи чудна работа- Фановите загрижени поради одлуката на Карлеуша (ФОТО)

По аферата со фудбалерот Огнен Врањеш пејачката и фудбалерот постојано се „провоцираат“ преку своите Инстаграм профили. Имено фудбалерот...
Познати

Тој ја објави гола, таа неговиот „микромал“ полов орган: Аферата со Карлеуша потсетува на најголемиот секс скандал со Ванда Икарди (ФОТО)

Со години наназад фудбалскиот свет беше сведок на љубовната афера која во 2013 година се случи во Серија А, во чија главна улога беа Ванда...
Познати

По скандалот со голите фотографии се огласи и мајката на фудбалерот: Удри по Карлеуша, но и по нејзиниот син- еве што му порача! (ФОТО)

Мајката на босанскиот фудбалер Огнен Врањеш се огласи по скандалот на нејзиниот син и Јелена Карлеуша. Имено по голите фотографии кои...
Познати

Откако тој ја објави гола, а таа неговиот полов орган: Еве што побара Карлеуша од Александар Вучиќ пред да се збогува со нацијата (ФОТО)

Јелена Карлеуша и фудбалерот Огнен Врањеш овие неколку денови се вистинска топ тема низ целиот регион, па и пошироко. По секс скандалот...
Познати

Откако таа го објави неговиот полов орган- еве што и порача пејачката на сопругата на фудбалерот кој ја објави Карлеуша гола! (ФОТО)

Војната речиси никако да престане кога се во прашање Јелена Карлеуша и фудбалерот Огнен Врањеш. Откако испливаа фотографиите на кои...
Познати

Фудбалерот објави голи фотографии од Калруеша, па таа го возврати ударот: Објави фотографија од неговиот полов орган (ФОТО)

Јелена Карлеуша тешко ги поднесе шпекулациите на фудбалерот Огнен Врањеш кој објави голи фотографии од пејачката. Имено босанскиот...