одмор

Пронајдени се 106 резултати на тема „одмор“
Познати

За Лепа Брена нема зима: Замина на егзотичен одмор вреден брдо пари, но сите се прашуваат само едно, каде е семејството? (ФОТО)

Пејачката Лепа Брена овие денови ужива на одмор заедно со својот сопруг Боба Живојиновиќ, но за прв пат без децата. Според медиумите,...
Познати

Откако мајката на Богдана и прати фотографија од Египет, Цеца го возврати ударот- најде време за одмор и тоа на посебно место далеку од сите

Само што се врати од ромската свадба каде што пееше во Рим Цеца повторно со авион замина далеку од Србија. Имено пејачката отпатува на...
Познати

Претера со фотошопот: Луна ги сликаше силиконите кои и се поголеми од главата, за фановите иако нереални не можат да ги изнагледаат

Пејачката Луна Џогани овие денови по запросувањето е на заслужен одмор во Турција заедно со својот свршеник. Таа секојдневно ги изненадува...
Познати

И го плати одморот на Малдивите, а тоа што му го направи потоа е за секоја осуда- фановите со денови ја напаѓаат Дара Бубамара

Дара Бубамара раскина со своето 21-годишно момче, бизнисменот Тони, кој  два месеци пред неа беше со водителката на „Задругата“, Душица...
Познати

Луна Џогани има што да покаже: Додека девојките гледаа колку се здебелил нејзиниот свршеник, мажите плакнеа очи од нејзините гради

Младата српска пејачка Луна Џогани заедно со својот свршеник Марко Миљковиќ се на одмор во Турција, а од таму парот редовно споделува...