одмор

Пронајдени се 147 резултати на тема „одмор“
Регион

Од ваква сметка боли глава: За парите кои ги потрошиле за пијалоци на оваа позната дестинација во регионот можеле да купат автомобил

Група луѓе во клуб на Хвар платиле неверојатно голема сметка за пијалоци – речиси 100.000 куни (13.000 евра). -За тие пари би можел да купи...
Вести

ЗА ТРИ ДЕНА НАД 1200 ЗАРАЗЕНИ – Филипче по донесените нови мерки си го продолжи одморот во Грција додека ситуацијата излегува од контрола

И покрај секојдневниот раст на бројките на новозаразени, но и на починати лица, министерот Венко Филипче го продолжи својот одмор во...
Познати

Од ваков кадар се уште се немаше сликано: Лила облече „три броја“ помало бикини, а силиконите едвај се додржаа во него (ФОТО)

Македонската водителка Лила Филиповска ужива на својот трет одмор годинава во Бодрум, Турција. Лила секојдневно споделува видеа и фотографии...
Вести

„Дезертирањето на одмор среде кризна состојба Заев го прави предавник за кое треба да одговара“ – порачуваат од ВМРО-ДПМНЕ

Дезертирањето на одмор среде кризна состојба Заев го прави предавник за кое треба да одговара. Заев побегна од својот народ кога му...