Одмазда

Пронајдени се 15 резултати на тема „Одмазда“
Занимливости

Дечко ѝ ја изневерил два пати, но девојката не му останала должна: Најсјајната одмазда што некогаш сте ја виделе! (ВИДЕО)

Повеќето од коментарите гласеле дека станува збор за генијална одмазда, додека некои ја прекориле девојката поради токсичното однесување. Оваа...
Занимливости

Дознала дека нејзиниот партнер ја изневерувал додека била бремена, од нејзината одмазда ќе му се “слоши“ на секој маж

Бесната Џорџија Џексон одлучила да му се освети на својот партнер Џош Медок така што го продала неговиот “Xbox” преку Фејсбук за само...
Занимливости

Ова ќе го здоболи: Ја изневерил, па таа реши да се одмазди со уништување на неговиот луксузен автомобил (ВИДЕО)

Оваа жена дознала дека момчето ја изневерува, па решила да се одмазди. Знаела што е она што најмногу може да го здоболи па најде начин...