одговор

Пронајдени се 7 резултати на тема „одговор“
Занимливости

Ја запроси девојката преку радио: Нејзиниот одговор не беше оној што се очекуваше, а потоа следеше уште поголем шок (ВИДЕО)

Момче со име Роб одлучи својата девојка да ја запроси преку една радио емисија, а на помош му дојде и пејачот Шон Мендес. Заедно ја повикаа...