очув

Пронајдени се 8 резултати на тема „очув“
Вести

Светот згрозен од нивната љубов, семејствата се откажале од нив: Сара (28) се венчала за 40 години повозрасниот очув (ФОТО)

Бизарниот документарец, на британскиот „Канал 5“ открил една од најчудните романси кои некогаш сте имале прилика да ги видите. Сара...
Занимливости

Се појави снимка од девојчето кое беше убиено од очувот: Пеела дека тој е херој, а брутално настрада од неговата рака (ВИДЕО)

Девојчето кое беше убиено од очувот пред два месеци е снимена како токму него го нарекува „херој“. Вознемиурвачка снимка се појави...