очила

Пронајдени се 8 резултати на тема „очила“
Занимливости

Сара направи селфи и веднаш виде нешто мистериозно во одразот на очилата: Дали забележувате и вие? (ФОТО)

Откако направила селфи, оваа жена забележала две мистериозни фигури во одразот на нејзините очила за сонце. Таа ја објави фотографијата...