оброк

Пронајдени се 10 резултати на тема „оброк“
Вести

Родителите чии дечиња се во болницата во Козле плаќаат по 1000 денари дневно, а погледнете каков појадок добиваат (ФОТО)

Родител чие дете е болно и сместено во Детската болница во Козле утрово ја контактираше редакцијата на КУРИР. Бидејќи еден од родителите...