обезбедување

Пронајдени се 20 резултати на тема „обезбедување“
Фудбал

По нападот ни трага ни глас од фудбалерот: Целиот свет се загрижи за Озил откако дозна како се обезбедува неговиот дом во Лондон (ФОТО)

Фудбалерот на Арсенал Месут Озил заедно со соиграчот Сеад Колашинац минуваат низ проблематичен период низ животот. Се започна кон крајот...
Познати

Веќе не се дружи со микрофонот: Ламбе Алабаковски денес живее во Детроит, но никогаш нема да ви падне на памет со што се занимава (ФОТО)

Некогашната музичка ѕвезда Ламбе Алабаковски кој во минатото важеше за вистински заводник кај понежниот пол веќе неколку години не...