нумерологија

Пронајдени се 11 резултати на тема „нумерологија“
Занимливости

Денешниот ден се случува еднаш во животот – еве што велат нумеролозите за овој датум, ќе влијае на сите хороскопски знаци

Од нумеролошки аспект, 2022 година се заснова на три двојки. Бројот 2 е симбол на хармонијата, љубовта, интуицијата, вниманието и односите. Ако...