новозаразени

Пронајдени се 120 резултати на тема „новозаразени“
Вести

Бројот на заразени со коронавирус во Македонија надмина 13 илјади – Еве каде имаше најмногу заболени во последните 24 часа

Министерството за здравство информира дека во последните 24 часа се направени 1902 тестирања, а регистрирани се 108 нови случаи на ковид-19...