ново момче

Пронајдени се 17 резултати на тема „ново момче“
Познати

Сепак има 20 години- новото момче на Дара Бубамара на градите истетовира нешто што не би го направил никој тинејџер (ФОТО)

Новото момче на Дара Бубамара кое беше топ тема со месеци наназад, повторно овој пат се најде на сите насловни страници на порталите...
Познати

Дара и го украде новото момче на познатата водителка- откако ги запознала во ресторан сега има една порака за нив! (ФОТО)

Српската пејачка Дара Бубамара и нејзиното ново момче се запознале преку познатата српска водителка која претходно била во врска со...
Познати

Нејмар и порача само едно нешто на неговата мајка која откри дека е во врска со 22 годишно момче кое спиело и со мажи (ФОТО)

Мајката на Нејмар, Надин, во неделата призна дека е во врска со 22-годишниот Тиаго Рамос, момче кое е помладо 6 години од нејзиниот познат...
Познати

На Јелена Розга никако да и тргне во љубовта- фановите откако дознаа колку години се разлика со новото момче се разочараа од пејачката

Една од најпопуларните хрватски пејачки Јелена Розга (42) ова лето започнала љубовна врска со 12 години помладо момче од Белград. Розга...
Познати

Раста бесен на Ана откако дозна дека има ново момче кое го прошета во Македонија- кога ќе дознаете што работи тој ќе го поддржите раперот

Српската пејачка Ана Николиќ ја шокираше јавноста откако медиумите открија дека таа веќе подолго време е во тајна врска со извесниот...
Познати

Најсексапилната тенисерка на светот има ново момче- парот фатен во незгодни пози, а на тенисерката и испадна бикинито, па се виде се (ФОТО)

Светската тенисерка Ежени Бушар ова лето на прво место наместо тенисот го стави уживањето со своето ново момче. Таа испадна уште во...
Познати

Сите мислеа дека е рано, но се излажаа: Анастасија Ражнатовиќ донесе конечна одлука и ја напушти вилата на Цеца поради ова момче (ФОТО)

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ се отсели од вилата како би започнала заеднички живот со нејзиното момче Ѓорѓе Килиќ. Ќерката на Цеца...
Познати

Пред 10 години не сакала да му роди дете па му раскинала- Ана Николиќ се уште не е разведена, но се смири со поранешното момче

Ана Николиќ има ново момче. После бурниот развод со Раста со кој има ќерка, Николиќ му се врати на поранешното момче. Таа пред 10 години...
Познати

Пред две години го погреба сопругот, а сега пејачката ужива со 15 години помладо момче кое ја допираше по градите среде камери (ФОТО)

Селион Дион веќе подолго време ја бие глас дека повторно пронашла љубов во рацете на 15 години помладиот танчар Пепе Муњоз. Меѓутоа, кога...
Познати

Брзо заборави на сопругот: Новото момче на Емина Јаховиќ е милијардер, а кога ќе ја видите заедничката фотографија се ќе ви стане јасно

Познатата пејачка Емина Јаховиќ неодамна се разведе од познатиот турски пејач Мустафа Сандал со кого ги имаат два сина, а веќе е во нова...
Познати

Поранешната сопруга на Дарко Лазиќ има ново момче- фановите не се согласуваат дека бизнисменот е „поубав“ од пејачот (ФОТО)

Поранешната сопруга на Дарко Лазиќ речиси и да го заборави пејачот и веднаш му најде негова замена. Имено таа се појави заедно со него...